| Product breedte | 50 cm |
|---|---|
| Product lengte | 50 cm |
| EAN | 5400653009163 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Hoes en gordel |
| Kleur | Cloudy Kaki |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Hoes en gordel |
| Geschikt voor wasdroger |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |