| Product breedte | 150 cm |
|---|---|
| Product lengte | 150 cm |
| EAN | 5400653007688 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 x vervanghoes voor het Doomoo Softy voedingskussen Let op: dit is alleen de hoes, het voedingskussen zelf is niet inbegrepen Exclusief geschikt voor het Doomoo Softy Kleine voedingskussen met een omtrek van 150 cm Niet compatibel met modellen Buddy of Comfy Big |
| Kleur | Kaki |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Samenstelling 95% biologisch katoen 5% elastaan |
| Geschikt voor wasdroger |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |