Wil jij je Form Fix Basic kussen een andere kleur geven? Kies dan voor deze voedingskussenhoes van katoen.
Is dit toch niet helemaal wat je zoekt? Kies dan één van de andere kleuren uit ons uitgebreide assortiment!
De hoes heeft een grote opening die door middel van een rits kan worden afgesloten.
Daardoor kan de hoes eenvoudig van het kussen worden afgehaald om het uit te kunnen wassen.
- Materiaal: 100% katoen
- Wasvoorschrift: Wassen op 40 graden
- Geschikt voor wasdroger: Ja
- Verkrijgbaar in verschillende kleuren
- Exclusief Form Fix Basic kussen
| Product breedte | 165 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
| EAN | 8718104200227 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Form Fix Basic Hoes zand, katoen |
| Kleur | ecru |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Hoes voor de Form Fix basic voedingskussen |
| Geschikt voor wasdroger |
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |