Losse katoenen hoes voor het Form Fix Basic kussen, warmwit.
Exclusief Form Fix Basic kussen.
Afmetingen: 165 x 75 cm.
| Product breedte | 75 cm |
|---|---|
| Product lengte | 165 cm |
| Verpakking breedte | 75 cm |
| Verpakking lengte | 165 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
| EAN | 8718104200210 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Form Fix Basic Hoes zand, katoen |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Hoes voor de Form Fix basic voedingskussen |
| Geschikt voor wasdroger |
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |