De perfecte fles om je baby op een natuurlijke en soepele manier te laten wennen aan zelfstandig drinken!
De overgang van een traditionele babyfles naar een drinkbeker kan een uitdaging zijn. Met de Dr. Brown’s Options+ Bottle to Sippy Starter Kit wordt deze overstap eenvoudiger en comfortabeler. De fles begint als een standaard anti-koliekfles en kan later worden omgebouwd tot een handige drinkbeker met tuit. Dit betekent dat je kindje in zijn eigen tempo kan leren drinken zonder onnodige frustratie.
Deze smalle halsfles met een inhoud van 250 ml is ideaal voor baby’s vanaf 6 maanden en biedt een flexibele oplossing voor ouders die op zoek zijn naar een fles die meegroeit met de behoeften van hun kindje.
Bovendien zorgt het uitneembare ventielsysteem ervoor dat de fles zowel met als zonder ventiel gebruikt kan worden, afhankelijk van de behoeften van je baby. De 2-in-1 Transition Bottle is ontworpen om mee te groeien met je kindje. Met de Sippy Spout verander je de Options+ Anti-colic Bottle eenvoudig in een handige tuitfles. Verwijder het ventielsysteem uit de fles en vervang de fase 3 speen voor de Sippy Spout. Geschikt vanaf 6 maanden.
Het anti-koliek ventielsysteem draagt bij aan het behoud van voedingsstoffen, wat zorgt voor een betere spijsvertering en zodoende voor een betere nachtrust. De combinatie van fles, speen en ventielsysteem zorgt voor comfortabel voeden.Wanneer je baby een meer ontwikkeld drinkpatroon krijgt, kun je het ventielsysteem verwijderen. Het voeden is dan vergelijkbaar met de meeste flessen die ontluchten via de speen. De set bevat een Anti-colic Bottle van 250 ml met ventielsysteem, speen fase 3 en een Sippy Spout en een reinigingsborsteltje.
| Verpakking breedte | 6.30 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 6 cm |
| Verpakking lengte | 22.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
| EAN | 0072239309582 |
|---|
| Kleur | roze |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Aanvullende functies | Sippy speen |
| BPA-vrij | |
| Vaatwasser veilig |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Erg langzaam (vanaf 0 maanden) |
| Volledig steriliseerbaar |
| Inhoud | 250 ml |
|---|