| Verpakking breedte | 9.90 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 6 cm |
| Verpakking lengte | 21.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.07 kg |
| EAN | 0072239315774 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 st |
| Kleur | mint |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 24 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | 0-6 maanden, Overige leeftijdsgroepen |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Fruitspeen |
| Vrije luchttoevoer |