De Difrax Natural Pure fopspeen straalt rust, eenvoud en zachtheid uit. De Pure collectie is geïnspireerd op natuurlijke tinten en serene vormen die passen bij het begin van het leven. Deze fopspeen biedt optimaal comfort en ondersteunt de natuurlijke zuigbehoefte van je baby – op een veilige, vertrouwde en kalmerende manier.
Comfortabel & veilig ontwerpHet symmetrische siliconen zuiggedeelte bootst de vorm van de moedertepel na en wordt daardoor snel geaccepteerd. Het lichte, vlindervormige schildje sluit perfect aan op het gezichtje van je kindje en houdt het neusje vrij. De ventilatiegaatjes zorgen voor extra luchttoevoer om huidirritatie te voorkomen. Dankzij het ergonomische design voelt je baby zich veilig en geborgen.
Pluspunten van de Difrax Natural fopspeen Pure:De Pure collectie van Difrax brengt rust en balans in het dagelijks leven – een perfecte combinatie van natuurlijke elegantie, veiligheid en comfort.
| Verpakking breedte | 8 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 7.50 cm |
| Verpakking lengte | 9.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| EAN | 8711736548866 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks Fopspenen |
| Kleur | Geel |
|---|
| Fabrikant Naam | Difrax BV |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 48 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | Vanaf 18 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |