| Verpakking breedte | 11.50 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 6.30 cm |
| Verpakking lengte | 23.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| EAN | 0072239306383 |
|---|
| Kleur | Paars |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof, Siliconen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| Aanvullende functies | Sippy speen |
| BPA-vrij | |
| Vaatwasser veilig |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Erg langzaam (vanaf 0 maanden) |
| Volledig steriliseerbaar |
| Inhoud | 250 ml |
|---|