| Verpakking breedte | 17.30 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 11.10 cm |
| Verpakking lengte | 25.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.62 kg |
| EAN | 0072239306406 |
|---|
| Kleur | Multicolor |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof, Siliconen |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 24 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 5 flessen |
| Aanvullende functies | giftset |
| BPA-vrij | |
| Vaatwasser veilig |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Erg langzaam (vanaf 0 maanden) |
| Volledig steriliseerbaar |
| Inhoud | 250 ml |
|---|