| Product breedte | 5 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 21 g |
| Product hoogte | 3.50 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Verpakking breedte | 9.50 cm |
| Verpakking hoogte | 3.50 cm |
| Verpakking lengte | 14.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.03 kg |
| EAN | 0072239309674 |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | SR210-P4 |
| Verpakkingsinhoud | 2 st |
| Kleur | transparant |
|---|---|
| Materiaal | Siliconen |
| Fabrikant Naam | Dr. Brown's |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 24 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| Allergeneninformatie | BPA vrij, BPA-vrij |
| BPA-vrij |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Geschikt voor flessen van | Dr. Brown's |
| Speen werkt op basis van vacuüm | |
| Type flesspeen | Smalle speen |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Snel (vanaf 6 maanden) |
| Volledig steriliseerbaar |