Met deze siliconen handgreep voor de Brede Hals Fles van Dr. Brown's kan je kleintje gemakkelijk de fles zelf vasthouden! Dit stimuleert het zelfstandig drinken voor je kleintje én zorgt ervoor dat jij je handen vrij hebt.
Je kan de handgreep gebruiken vanaf ongeveer 4 maanden. Het gebruik van deze handgreep helpt je kleintje wennen aan zelfstandig drinken en helpt bij de overgang van fles naar beker. Gemaakt van 100% siliconen en vaatwasserbestendig.
Eigenschappen:
| Verpakking breedte | 15.80 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 2.50 cm |
| Verpakking lengte | 18.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.09 kg |
| EAN | 0072239313589 |
|---|
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Siliconen |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 24 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Aanvullende functies | Specificaties: Kleur: turquoise Geslacht: junior Materiaal: 100% siliconen Geschikt voor: brede halsfles Geschikt voor in de vaatwasser: ja Leeftijd: vanaf 4 maanden |
| BPA-vrij | |
| Vaatwasser veilig |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Erg langzaam (vanaf 0 maanden) |
| Volledig steriliseerbaar |
| Inhoud | 270 ml |
|---|