| Product breedte | 69 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 7.50 kg |
| Product hoogte | 76 cm |
| Product lengte | 128 cm |
| Verpakking breedte | 21 cm |
| Verpakking hoogte | 21 cm |
| Verpakking lengte | 79 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8.10 kg |
| EAN | 4007923604137 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Verpakkingsinhoud | Vouwbare bodem Draagtas Campingbedje |
| Kleur | Green/Grey |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Verrijdbaar |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 24 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Inclusief klamboe | |
| Inclusief verschoontafel | |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Opvouwbaar | |
| Opzetmechanisme | Manueel |
| Type matraskern | Extra comfortabel matras |
| Inclusief matras | |
|---|---|
| Matras zelfopblaasbaar | |
| Met zijopening | |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |