| Product lengte | 0 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 199 mm |
| Verpakking hoogte | 77 mm |
| Verpakking lengte | 280 mm |
| Verpakkingsgewicht | 265 g |
| EAN | 8715362006394 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Bevestigingsadapter |
| Kleur | overig |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | YEPP |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|