| Product breedte | 20 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 35 cm |
| Product lengte | 42 cm |
| Verpakking breedte | 26.80 cm |
| Verpakking hoogte | 33.50 cm |
| Verpakking lengte | 6.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.53 kg |
| EAN | 7333222002006 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 luiertas |
| Kleur | donkergroen, khaki |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Thermosflessenhouder |