Elke set heeft twee aankleedhoezen gemaakt van 100% OEKO-TEX gecertificeerd katoen.
Ze passen op de meeste aankleedkussens. Voeg wat stijl toe of upcycle je oude aankleedkussen met deze prachtige hoezen van Elodie! Kies je favoriete print! 70 x 100 cm
| Product breedte | 70 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 12 cm |
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 25.50 cm |
| Verpakking hoogte | 2.70 cm |
| Verpakking lengte | 36.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.27 kg |
| EAN | 7333222006462 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x aankleedkussenhoes set |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Materiaal vulling | Katoen |
|---|
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
|---|---|
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Materiaal buitenkant | Katoen |
|---|