lke set heeft twee aankleedhoezen gemaakt van 100% OEKO-TEX gecertificeerd katoen.
Ze passen op het merendeel van de aankleedkussens. Voeg wat stijl toe of upcycle je oude aankleedkussen of waskussen met deze prachtige hoezen van Elodie! Kies je favoriete print! 70 x 100 cm
| Product breedte | 70 cm |
|---|---|
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 25.70 cm |
| Verpakking hoogte | 3.30 cm |
| Verpakking lengte | 38.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.31 kg |
| EAN | 7333222006479 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x aankleedkussenhoes set |
| Kleur | Kindness cat |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Materiaal vulling | Katoen |
|---|
| Type aankleedkussen | Kussen |
|---|
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
|---|---|
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Materiaal buitenkant | Katoen |
|---|