Het aankleedkussen van Bébé-Jou is gemaakt van hoog elastisch comfortschuim. Dit zorgt voor een langere levensduur en comfortbehoud. De bijzonder drukverlagende eigenschappen zorgen voor een goede ondersteuning van het hoofd en de nek van je baby. Ook is het aankleedkussen waterdicht en afneembaar. Dankzij de opstaande randen blijft je baby stabiel in het midden liggen tijdens het aankleden en verschonen.
Kenmerken
| Product breedte | 72 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 9.50 cm |
| Product lengte | 44 cm |
| Verpakking breedte | 46 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 76 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.66 kg |
| EAN | 8714929003739 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Aankleedkussen |
| Kleur | Bohemian Garden |
|---|---|
| Materiaal | PVC, Polyurethaan |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Materiaal vulling | Polyurethaan |
|---|
| Type aankleedkussen | Kussen |
|---|
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
|---|---|
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Materiaal buitenkant | PVC |
|---|