Geef je baby het beste comfort met de Béaba Sofalange® Hoes, speciaal ontworpen voor het Sofalange® schuine aankleedkussen. Deze hoes is gemaakt van 100% GOTS-gecertificeerd biologisch katoen en biedt een zachte, absorberende en huidvriendelijke oplossing tijdens het verschonen.
Het honingraat geweven textiel zorgt voor optimale opname, terwijl de OEKOTEX® STANDARD 100 Klasse 1-certificering garandeert dat de stof vrij is van schadelijke stoffen. Dankzij de zachte sponsstof voelt de hoes heerlijk comfortabel aan voor je baby.
Met de Béaba Sofalange® Hoes zorg je voor een zachte en veilige verschoningsomgeving voor je baby!
| Product breedte | 46 cm |
|---|---|
| Product lengte | 75 cm |
| EAN | 3384349203795 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Aankleedkussenhoes |
| Kleur | Blauw, Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Badstof, Katoen |
| Fabrikant Naam | CHILDHOME SRL |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |
|---|