Reserve borstschilden voor Elvie Pump - deze maat zit standaard in de doos van Elvie Pump. Het unieke design en pasvormsysteem zorgt voor meer comfort, de juiste tepelstand en efficiënte zuigkracht. De borstschelpen zijn BPA-vrij en dus ongevaarlijk in het gebruik. Geschikt voor de vaatwasser en gemakkelijk schoon te houden.
De Elvie borstschelpen zijn verkrijgbaar in 21 mm, 24 mm en 28 mm.
In de doos: 2 borstschelpen.
Technische specificatie:
Compatibiliteit - Uitsluitend voor gebruik in combinatie met de Elvie Pump.
Garantie: 90 dagen garantie. Raadpleeg de volledige garantiebepalingen in de meegeleverde gebruiksaanwijzing.
Materialen: BPA-vrije plastic (Eastman Tritan EX401).
Afmetingen: L 99 x H 109 x D 53 mm .
Gewicht: 33g.
----
Elvie is een merk op het gebied van gezondheid en lifestyle dat intelligente technologie voor vrouwen ontwerpt. De missie van Elvie om uitzonderlijke producten te ontwerpen die vrouwen het leven gemakkelijker maken, begon toen CEO en medeoprichtster,Tania Boler, tijdens haar eerste zwangerschap het belang van een gezonde bekkenbodem ontdekte. Ze was gechoqueerd te ontdekken hoe zeer dit belangrijke deel van de postnatale zorg werd verwaarloosd en dit inspireerde haar om de Elvie Trainer, de kleinste en slimste bekkenbodemtrainer te ontwerpen. Het tweede product, de Elvie Pump, is een revolutionaire, geluidloze, draagbare borstkolf.
| Product breedte | 99 mm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 127 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 208 mm |
| Verpakkingsgewicht | 204 g |
| EAN | 5060442520448 |
|---|
| Kleur | Transparant 24 mm |
|---|
| Fabrikant Naam | WILLOW BLOSSOM HOLDCO LIMITED |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Maat | M |
| Vaatwasser veilig |
| Verschillende maten borstschilden |
|---|