Elvie Stride is de handsfree elektrische borstkolf van ziekenhuiskwaliteit (150 ml/5 oz)
De Elvie Stride is gemaakt om met je mee te bewegen. Het is een ultrastil lichtgewicht dat je in je beha draagt, comfortabel onder je kleding dus. Als gebruiker heb je geen stopcontacten en beperkende kabels nodig. Moeders kunnen nu discreet kolven zonder te moeten inboeten aan kolfprestaties.
Het gesloten systeem beschermt zowel moeder als baby en de ziekenhuiskracht van de Elvie Stride (tot 300 mmHg) biedt gebruikers de mogelijkheid om te kiezen uit 2 standen en 10 intensiteitsinstellingen. Bovendien kunnen gebruikers de Elvie Stride aansluiten op de gratis app, waardoor ze de kolf extern kunnen bedienen, gewenste instellingen kunnen opslaan en de kolfgeschiedenis kunnen volgen
Kenmerken:
- Krachtig, maar ultrastil
- Lichtgewicht in je bh
- Handsfree
- Gepersonaliseerd comfort
- Connectie met app Compatibiliteit iPhone 6 of recenter en Android telefoons.
Apparaat moet Bluetooth Low Energy ondersteunen. Voor de iPhone is iOS 11+ vereist. Voor Android is 8+ vereist
Wat zit er in de verpakking?
- 1 aansturingsmodule
- 2 cupfronts, 2 afsluitplaatjes
- 2 doppen- 4 borstschelpen (2 x 21 mm + 2 x 24 mm)
- 1 lange slang, 1 slangsplitter, 2 korte slangetjes
- 2 diafragma's
- 2 afsluiters
- 1 hoes
- 1 clip
- 1 oplaadkabel
| Product breedte | 17.15 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 540 g |
| Product hoogte | 12.80 cm |
| Product lengte | 20.95 cm |
| Verpakking breedte | 21 cm |
| Verpakking hoogte | 15.80 cm |
| Verpakking lengte | 21.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.35 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5060442521391 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | On-site repair |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar garantie op de aansturingsmodule (pompmechanisme) en 90 dagen garantie op de afwasbare onderdelen. Raadpleeg de volledige garantiebepalingen in de meegeleverde gebruiksaanwijzing. |
| Verpakkingsinhoud | 1 aansturingsmodule, 2 cupfronts, 2 afsluitplaatjes, 2 doppen, 4 borstschelpen, 1 lange slang, 1 slangsplitter, 2 korte slangetjes, 2 diafragma's, 2 afsluiters, 1 hoes, 1 clip, 1 oplaadkabel |
| Kleur | Transparant, groen, grijs |
|---|
| Draagbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | Willow Blossom Holdco Limited |
|---|
| Introductiejaar | 2023 |
|---|---|
| Taal handleiding | Engels, Frans, Nederlands |
| App werkt op besturingssyteem | Android, iOS |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Stille, draagbare elektrische borstkolf |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| BPA-vrij | |
| eWaste | |
| Handenvrij | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Meegeleverde accessoires | Geen meegeleverde accessoires |
| Richtlijn of Verordening voor Product Certificering | Medical Device Regulation 2017/745 (MDR) |
| Type gezondheidsproduct | Niet medisch middel |
| Vaatwasser veilig | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Voedingstype | Adapter/ lichtnet, Netstroom, Lichtnet |
| Type borstkolf | Elektrisch, dubbelzijdig |
|---|---|
| Verschillende maten borstschilden | |
| Volledig steriliseerbaar |
| Flowsysteem | Geen flowsysteem |
|---|---|
| Werkt op elektriciteit |