Dit winterslaapzakje houdt je kindje knus ondergedekt, zonder dat je met losse dekentjes hoeft te werken. De Ergobaby Slaapzak Classic is gemaakt van 100% premium katoen, en dus superzacht en tegelijk erg ademend. De ideale keuze voor een hopelijk rustige nacht!
| Product lengte | 68 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 4.50 cm |
| Verpakking hoogte | 24 cm |
| Verpakking lengte | 19 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| EAN | 1916530019018 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Winterslaapzak |
| Kleur | Wit- |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.5 |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 90 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 80 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |