| Product lengte | 68 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 19.20 cm |
| Verpakking hoogte | 7.50 cm |
| Verpakking lengte | 23.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.39 kg |
| EAN | 1916530004915 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Winterslaapzak |
| Kleur | Bee Happy |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.5 |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Max. aanbevolen lengte kind | 68.6 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 47 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |