Mooie baby slaapzak van hydrofiel. De slaapzak is verkrijgbaar in roze, groen en grijs in de maten 70 cm, 90 cm en 110 cm. De slaapzak is gemaakt van 100% katoen en heeft een TOG 0.5.
| Product lengte | 110 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 21.40 cm |
| Verpakking hoogte | 3.50 cm |
| Verpakking lengte | 28.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.28 kg |
| EAN | 8717329356863 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Slaapzak Zomer Hydrofiel 70cm Soft Grey |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.5 |
| Type mouw | Korte mouw |
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Max. aanbevolen lengte kind | 76.00 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 60.00 cm |
| Seizoen | Zomer |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |