Mooie baby slaapzak van hydrofiel. De slaapzak is verkrijgbaar in roze en grijs met regenboogjes in de maten 70 cm, 90 cm en 110 cm. De slaapzak is gemaakt van 100% katoen en heeft een TOG 0.5.
| Product lengte | 110 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 20.50 cm |
| Verpakking hoogte | 3.50 cm |
| Verpakking lengte | 28.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.29 kg |
| EAN | 8717329356849 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Slaapzak Zomer Hydrofiel 70cm Soft Grey |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 24 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.5 |
| Type mouw | Korte mouw |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Max. aanbevolen lengte kind | 76.00 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 60.00 cm |
| Seizoen | Zomer |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |