Mooie hydrofiele slaapzak van Jollein. De hydrofiele slaapzak is gemaakt van 100% hydrofiel katoen en is bedrukt met safari dieren. De slaapzak is verkrijgbaar in de kleuren groen, oker en grijs in de maten 70 cm, 90 cm en 110 cm. De TOG-waarde is 0.5.
Dit product mag worden gewassen op een temperatuur van maximaal veertig graden. Het product mag wel worden gestreken maar niet in de droger worden gedroogd. Wassen met gelijke kleuren. Lees voor het wassen altijd de wasinstructies op het label van het product.
| Product lengte | 110 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 20.80 cm |
| Verpakking hoogte | 4 cm |
| Verpakking lengte | 28.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.29 kg |
| EAN | 8717329348950 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Slaapzak Zomer Hydrofiel 70cm Soft Grey |
| Kleur | stone grey |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.5 |
| Type mouw | Korte mouw |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Max. aanbevolen lengte kind | 76.00 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 60.00 cm |
| Seizoen | Zomer |
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| Seizoensjaar | 2020 |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |