| Verpakking breedte | 610 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 180 mm |
| Verpakking lengte | 800 mm |
| Verpakkingsgewicht | 4560 g |
| Inhoud waterbak | 15 l |
|---|---|
| Inhoud zandbak | 30 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 7290002180166 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 407748 |
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | AxiHandel: Speelgoed en Feest |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 maand |
| Type speeltafel | Zand- en Watertafel |