| Product breedte | 20 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 30 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Verpakking breedte | 38.60 cm |
| Verpakking hoogte | 9 cm |
| Verpakking lengte | 62.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.93 kg |
| EAN | 5712804008209 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Donkerroze |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |