FUXTEC Bolderkar CT800 – opvouwbaar – tot 75kg
Met UV-beschermd schuifdak, dubbele remfunctie, extra duwbeugel en binnen verlenging. Het dak is eenvoudig in en uit te klappen.
Verkrijgbaar in: grijs, rood, bruin, paars of turkoois / blauw
Vereenvoudig alle soorten transport met één Bolderkar, de ORIGINAL van FUXTEC
De drie niveaus van zonbeschermingsfactor zijn Basis (6-10), Medium (15-25), Hoog (30-50 +).
Onze UV-luifel heeft een zonbeschermingsfactor van 17 - Medium -niveau.
UV-A-transmissie: slechts 6,63%
UV-B-transmissie: zelfs maar 5,62%
UV-A-bescherming = 93,37%
UV-B-bescherming = 94,38%.
Optioneel bieden wij ook comfortgordels voor uw kinderen aan.
We hebben ook ultracomfortabele en ondersteunende handkarmatten, zodat onze belangrijkste mensen zich op hun gemak voelen.
De Bolderkar uit de CT-serie van FUXTEC is een echte alleskunner. De bolderkar is geschikt voor maximaal 75kg en is eenvoudig te besturen. Hij kan ook compact worden opgevouwen in één eenvoudige stap om ruimte te besparen. Met een diepte van slechts 29 cm kunt u de opgevouwen wagen zelfs in de kleinste kelder of kofferbak van uw auto opbergen. Dat maakt een FUXTEC Bolderkar ideaal voor gezinsuitstapjes, tuinieren, het vervoeren van boodschappen van de auto naar het huis of een bouwplaats.
| Product breedte | 56 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 16.7000 kg |
| Product hoogte | 98 cm |
| Product lengte | 120 cm |
| Verpakking breedte | 57 cm |
| Verpakking hoogte | 33 cm |
| Verpakking lengte | 86 cm |
| Verpakkingsgewicht | 16.70 kg |
| EAN | 4260449128482 |
|---|---|
| Merk | FUXTEC |
| MPN (Manufacturer Part Number) | FX-CT800 |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Textileen |
| Type banden | Anti lek banden |
| Fabrikant Naam | FUXTEC |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Inclusief duwstang | |
|---|---|
| Inclusief rem | |
| Max. belastbaar gewicht | 75 kg |
| Met dak | |
| Met zitje | |
| Opvouwbaar | |
| Personage van toepassing | |
| Verstelbare stang |
| Personage | Geen personage |
|---|