Meer comfort en een nieuw design met één van de eenvoudig te monteren Hamilton by Yoop Color Pack stroller bekledingsets.
De bekledingvervangers van Hamilton by Yoop zijn een volledig nieuwe, modieuze en persoonlijke touch aan jouw Hamilton X1 Plus & S1 Plus buggy! Met de nieuw ontwikkelde verschillende bekledingsets heb je binnen een paar minuten eenvoudig een volledig nieuwe kleur Hamilton by Yoop X1 Plus & S1 Plus buggy! Al een lange tijd gebruik aan het maken van jouw Hamilton buggy en toe aan een nieuwe kleur? Laat jouw stroller weer als nieuw lijken met het brede assortiment aan vrolijke en modieuze kleuren.
Hamilton by Yoop maakt comfort, veiligheid en design toegankelijk en betaalbaar voor iedere ouder. De luxe plooibuggys, autozitjes en bijbehorende accessoires zijn zorgvuldig ontworpen voor kinderen vanaf 0 jaar tot 12 jaar oud, afhankelijk van het product. De buggyovertrek is uitsluitend gemaakt van hoge kwaliteit materialen en sluiten perfect aan op de premium Hamilton by Yoop X1 Plus & S1 Plus strollers.
Een volledig nieuwe beleving met één van de vrolijke en modieuze kleuren buggybekleding:
Een nieuwe uitstraling van de Hamilton stroller binnen enkele minuten? Verander uw Hamilton by Yoop X1 Plus & S1 Plus kinderwagen binnen enkele minuten met het eenvoudig te monteren Hamilton by Yoop Color Pack bekledingset.
Eenvoudig en snel te monteren op de Hamilton by Yoop X1 Plus & S1 Plus Strollers (Zwart, Grijs & Kaki):
De luxe kinderwagenhoezen zijn eenvoudig en snel te (de)monteren op de Hamilton by Yoop X1 Plus zwart, kaki en grijs en S1 Plus zwart. Deze premium buggy’s vindt u op onze bol.com winkelpagina. Uw nieuwe kleur stroller overtrek is gemakkelijk te wassen in de wasmachine.
Inclusief SPF50 zonneklep, mesh-materiaal zittinghoes en gebruiksvriendelijke magnetische 5-puntsveiligheidsgordel:
Het buggy bekledingset is uitsluitend gemaakt van de hoogste kwaliteit, waaronder een zitje van het optimaal lucht circulerende mesh materiaal, een tegen de zon beschermde kap met SPF50 en een verstelbare en comfortabele veiligheidsgordel.
Productspecificaties van het Hamilton by Yoop Stroller Color Pack bekledingset:
Montage en onderhoud
Exclusieve Hamilton by Yoop garantie
Registreer uw Hamilton by Yoop kwaliteitsproduct en ontvang 2 jaar garantie.
Kwaliteitsaanduidingen
De veiligheidsgordel is in overeenstemming met de NEN-EN 1888 Europese veiligheidsnorm. Met een 5-puntsharnas is het eenvoudig om diverse hoogteposities aan te passen.
De Hamilton by Yoop Strollers en bijbehorende accessoires
Naast comfort, veiligheid en design staat Hamilton by Yoop voor gemak en plezier, daarom biedt het merk een breed assortiment aan van buggy’s, kinderwagens, autostoelen en bijbehorende accessoires. De Hamilton by Yoop accessoires passen naadloos en gemakkelijk op de verschillende strollers. Zie ons overige assortiment op ons bol.com verkoopaccount voor onderstaande buggy’s, carseats en accessoires.
Buggy’s:
Autostoelen:
Reiswieg:
Accessoires:
| Product breedte | 10 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1.35 kg |
| Product hoogte | 43 cm |
| Product lengte | 40 cm |
| Verpakking breedte | 39.50 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 42.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.35 kg |
| EAN | 8720726065061 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Hamilton by Yoop Buggy Color Pack Sky Blue |
| Kleur | Coral Orange |
|---|---|
| Materiaal | Mesh |
| Fabrikant Naam | CS Factoring BV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| eWaste | |
|---|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Bekledingset |
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy, Buggy en kinderwagen, Kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|