| Product breedte | 50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 0.5 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Verpakking breedte | 70 mm |
| Verpakking hoogte | 200 mm |
| Verpakking lengte | 80 mm |
| Verpakkingsgewicht | 160 g |
| EAN | 8720618203007 |
|---|
| Kleur | Roar |
|---|---|
| Materiaal | Polyurethaan |
| Fabrikant Naam | HappyBear Diapers |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Geschikt voor wasdroger |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |