| Product breedte | 50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 0.5 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Verpakking breedte | 83 mm |
| Verpakking hoogte | 73 mm |
| Verpakking lengte | 211 mm |
| Verpakkingsgewicht | 149 g |
| EAN | 8720618203083 |
|---|
| Kleur | Botanical |
|---|---|
| Materiaal | Polyurethaan |
| Fabrikant Naam | HappyBear Diapers |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Geschikt voor wasdroger |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |