Maak jouw huis veiliger voor jouw kinderen met dit traphekje van Hauck. De Close N Stop heeft een dubbel bevestigingsmechanisme en kan geopend worden met 1 hand. Dit maakt het gemakkelijk om je kind op de arm mee te nemen naar boven bijvoorbeld. Het traphekje heeft een betrouwbare kindbestendige afsluiting. Combineer het hekje met de afzonderlijk verkrijgbare Y-spoelen om hem op overlopen met ronde balken te installeren.
| Product breedte | 4 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 75 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 74 cm |
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Verpakking lengte | 79 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4.60 kg |
| EAN | 4007923597200 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | Verlengstuk van 9 cm Veiligheidshek |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Automatisch of manueel | Handmatig |
|---|---|
| Europese norm | Niet aanwezig |
| Maximale breedte | 101 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 75 cm |
| Soort hek | Spijlenhek |
| Type veiligheidshek | Traphek |
| Bevestigingswijze(s) | Klembevestiging |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 75 cm |
|---|---|
| Product breedte uitgeklapt | 80 cm |