Travel N Care Set - De compacte reisbuggy met design 100 jaar Disney
Perfect voor Disney-fans ter ere van het 100-jarige jubileum als Limited Edition in een coole look met holografische designelementen. Dankzij het aluminium frame is de buggy licht, stabiel en tot max. 25 kg belastbaar (22 kg kind + 3 kg mand) en comfortabel geveerd. Krappe bochten neem je gemakkelijk dankzij de 360 graden zwenkbare voorwielen.
Wil je de ligstand of de rugleuning terugzetten in de zitstand, dan kan dat in één handeling. In bus, trein of vliegtuig klap je de Travel N Care snel met één hand samen. Door de transportbeveiliging blijft de buggy ingeklapt overeind staan. Met de gewatteerde draagriem kun je hem comfortabel over de schouder dragen.
In de tas met bijpassend design heb je babyspullen binnen handbereik. Met de verstelbare riemen met klittenband maak je hem snel aan de buggy vast. De grote kap met 50+ uv-bescherming biedt aangename schaduw en zicht op het holografische Disney-design. Het kijkvenster van netstof laat frisse lucht door én je kunt je kindje in het oog houden. De bekleding van de zitting is op 30° C wasbaar.
| Product breedte | 50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 7.20 kg |
| Product hoogte | 104 cm |
| Product lengte | 86 cm |
| Verpakking breedte | 44.90 cm |
| Verpakking hoogte | 28.30 cm |
| Verpakking lengte | 59.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8.35 kg |
| EAN | 4007923160237 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Verkeerd gebruik, gebruikersschade |
| Verpakkingsinhoud | Buggy Handleiding Kinderwagen organisator Draaglus |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, Polyester, Kunststof |
| Type banden | Massieve banden |
| Voetensteun |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel, Nederlands |
|---|
| Introductie | 2024 |
|---|
| Omkeerbare zitting | |
|---|---|
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Geschikt voor handbagage | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 25 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 34 cm |
| Product lengte ingeklapt | 58 cm |
| Type buggy | Ultra compacte buggy |
| Verstelbare rug | |
| Verstelbare rugleuning buggy | Traploos |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 50 cm |
|---|