Twee HEVEA-klassiekers in een verpakking - de 2in1 Baby Standaard hals drinkfles glas met Star Ball als extra bumper om de fles. De glazen fles wordt zo beschermt wanneer hij valt en hij is ook nog eens makkelijk vast te houden wanneer de ontwikkeling van je kindje daar is.
Dit product bevat:
Voordelen van de HEVEA Baby Standaard hals drinkfles glas 120ml
| Verpakking breedte | 11.50 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 11.30 cm |
| Verpakking lengte | 22.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.28 kg |
| EAN | 5710087421517 |
|---|
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Rubber, Borosilicaatglas |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Aanvullende functies | Los verkrijgbaar: Hevea flesspenen in slow flow en medium flow. |
| BPA-vrij | |
| Vaatwasser veilig |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Erg langzaam (vanaf 0 maanden) |
| Volledig steriliseerbaar |
| Inhoud | 120 ml |
|---|