| Verpakking breedte | 9 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 2.50 cm |
| Verpakking lengte | 11 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| EAN | 5710087414717 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | baby blue |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Dental speen |
| Vrije luchttoevoer |