Pool Cruisers maken van waterspelen een avontuurlijke ervaring. Een perfecte manier om je kleintjes in het water te krijgen. Laat hun fantasie de vrije loop en laat ze zweven in het vliegtuig, een cruise maken in de boot of wegspatten met de goudvis. Een geweldige aanvulling op uw zomerse zwembaddagen.
| Product breedte | 94 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.50 kg |
| Product hoogte | 70 cm |
| Product lengte | 132 cm |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 1.5 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8720648953927 |
| Merk | Intex |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 59380 |
| Kleur | Geel |
|---|
| Fabrikant Naam | Padisport B.V. |
|---|
| Inclusief handvaten | |
|---|---|
| Inclusief reparatieset | |
| Max. belastbaar gewicht | 27 kg |
| Opblaasfiguur toepassing | Zwembad |
| Personage van toepassing | |
| Type figuur | Dier, Zeedier |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|