| Product breedte | 280 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 155 cm |
| Product lengte | 110 cm |
| Verpakking breedte | 22.60 cm |
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Verpakking lengte | 24.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.44 kg |
| EAN | 8717329361232 |
|---|
| Kleur | Pale Pink |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Type babykameraankleding | Hemeltje |
|---|
| Inclusief piekstok |
|---|
| Diameter ring in de kap | 155 cm |
|---|