| Product breedte | 280 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 155 cm |
| Product lengte | 110 cm |
| Verpakking breedte | 21.30 cm |
| Verpakking hoogte | 7.80 cm |
| Verpakking lengte | 25.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.43 kg |
| EAN | 8717329364196 |
|---|
| Kleur | Storm Grey |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Type babykameraankleding | Hemeltje |
|---|
| Inclusief piekstok |
|---|
| Diameter ring in de kap | 155 cm |
|---|