Na het badderen of zwemmen is deze badcape ideaal. Je wikkelt je baby direct warm in zodra hij uit het water komt. Met de capuchon bedek je het hoofd waardoor het daar ook geen warmte verliest. Comfortabel voor je baby! De badcape is gemaakt van 100% badstof katoen. De buitenkant is gemaakt van 100% Jersey.. De badcape heeft een afmeting van 75x75cm. Kleur de badcape heeft een super schattig printje van Teddy beertje. Liever zonder printje? Jollein verkoopt ook badcapejes zonder print! De Ivory ondegrond matcht goed met de Chestnut en Biscuit kleurige beertjes. Je combineert deze Dit product kun je strijken maar beter dat je het niet doet. Ongestreken neemt stof meer en beter vocht op. Wel zo makkelijk tijdens het afdrogen.
| Verpakking breedte | 26.70 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 27.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.26 kg |
| EAN | 8717329370074 |
|---|
| Kledingopties | Geen opties |
|---|
| Kleur | Teddy Bear |
|---|
| Fabrikant Naam | Smits Assen B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Maat kinderen | 2-3 jaar |
|---|---|
| Maat vrouwen | Niet van toepassing |
| Materiaalbeschrijving | 100% Biologisch katoen |
|---|
| Materiaal 1 | Katoen |
|---|---|
| Materiaal 2 | Niet van toepassing |
| Materiaal 3 | Katoen |
| Percentage materiaal 1 | 100 % |
| Percentage materiaal 2 | 100 % |
| Percentage materiaal 3 | 100 % |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Lijn | Niet van toepassing |
| Maat mannen | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Model | Valt normaal |
| Patroon | |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |