Fijne en grote hydrofiel doeken met dierenprint. De doeken worden per twee stuks verpakt en hebben een afmeting van 115x115 cm. De multidoeken komen uit de Safari collectie van Jollein en zijn verkrijgbaar in de kleuren grijs, groen en okergeel.
Dit product mag worden gewassen op een temperatuur van maximaal 60 graden. De multidoeken mogen in de droger en worden gestreken. Wassen met gelijke kleuren.
| Product breedte | 115 cm |
|---|---|
| Product lengte | 115 cm |
| Verpakking breedte | 20.60 cm |
| Verpakking hoogte | 7.30 cm |
| Verpakking lengte | 24.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.46 kg |
| EAN | 8717329339231 |
|---|
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Ontwerp | Effen |
| Patroon |