Fijne multidoeken in de maat large met dinosaurus print. De large mulitdoeken van Jollein hebben een afmeting van 115x115 cm en zijn gemaakt van katoen. De multidoeken zijn multicolor en worden per twee stuks geleverd. Je vindt de multidoeken large terug in de Dinosaur collectie.
Dit product mag gewassen worden op een maximale temperatuur van zestig graden. Het product mag worden gestreken en kan in de droger worden gedroogd. Wassen met gelijke kleuren.
| Product breedte | 23.10 cm |
|---|---|
| Product lengte | 17.10 cm |
| Verpakking breedte | 19.30 cm |
| Verpakking hoogte | 6 cm |
| Verpakking lengte | 21.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.45 kg |
| EAN | 8717329353800 |
|---|
| Kleur | Multicolor |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Ontwerp | |
| Patroon | Effen |