Hydrofiele doeken kun je nooit genoeg hebben. Je gebruikt ze als handdoek, onderlegger of als inbakerdoek, maar ook als spuugdoek of dekentje. Voeg deze schattige hydrofiele doeken toe aan jouw verzameling! De iconische Tiny Twig print zie je all-over op deze doeken. Verkrijgbaar in 70x70 cm (3-pack) en 115x115 cm (2-pack) in Olive Green en Wild Rose. Natuurlijk gemaakt van het zachtste katoen!
| Product breedte | 115 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 115 cm |
| Verpakking breedte | 17.20 cm |
| Verpakking hoogte | 5.60 cm |
| Verpakking lengte | 22.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.45 kg |
| EAN | 8717329376991 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Hydrofiele Doek Large 115x115cm Twig Olive Green (2pack) |
| Kleur | Twig Olive Green |
|---|---|
| Materiaal | Hydrofiel Katoen |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Geen aanvullende functies |
| Geschikt voor wasdroger |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 60 °C |