Een hydrofiele doek is een item wat je veelvuldig gebruikt bij baby's, maar vaak ook nog bij peuters. Zo kun je hydrofiele doeken gebruiken als handdoek, spuugdoek, onderlegger tijdens het verschonen, maar ook tegen vlekken op het hoeslaken in het bedje of onderweg als kleedje. De mogelijkheden zijn eindeloos.
Iedere mommy (to be) weet dat je van hydrofiele items geen genoeg kunt hebben. Hydrofiel neemt goed vocht en is lief voor het tere babyhuidje. Deze prachtige hydrofiele items zijn gemaakt van organisch katoen en hebben een officieel GOTS label. Extra zacht dus! Jollein heeft allerlei hippe printjes in haar assortiment, welke allemaal matchen met de kleuren binnen de Jollein thema's. Welke is jouw favoriet? Tip! Ook super leuk om te geven als verlof- of kraamcadeau. Keuze uit hydrofiele doeken, washandjes of monddoekjes.
| Product breedte | 115 cm |
|---|---|
| Product lengte | 115 cm |
| Verpakking breedte | 10.90 cm |
| Verpakking hoogte | 5.10 cm |
| Verpakking lengte | 26.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.21 kg |
| EAN | 8717329369016 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Hydrofiele doek |
| Kleur | brown |
|---|---|
| Materiaal | Hydrofiel Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Geen aanvullende functies |
| Geschikt voor wasdroger |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 60 °C |