Mooie zomerslaapzak 90cm Soft grey. Deze dunne 2-laagse hydrofiele slaapzak van ademend katoen is ideaal voor jouw baby om zelfs tijdens de warmste nachten in de zomer jouw kleintje koel te houden. Een slaapzak beperkt de bewegingsvrijheid en zorgt voor een geborgen gevoel.
| Product lengte | 90 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 19.10 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 27.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.23 kg |
| EAN | 8717329356795 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Slaapzak Zomer Hydrofiel 70cm Soft Grey |
| Kleur | Soft Grey, Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.5 |
| Type mouw | Korte mouw |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Max. aanbevolen lengte kind | 76.00 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 60.00 cm |
| Seizoen | Zomer |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Carry Over |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |