De Ourson zonnebril van Ki-et-La is er in 3 maten. Voor kindjes van 0-1 jaar, 1-2 jaar en 2-4 jaar. De Ourson zonnebril heeft een design met schattige berenoortjes, hij is niet alleen super leuk om naar te kijken maar ook heel erg comfortabel. De glazen zijn wat groter gemaakt zodat ze de ogen van je kindje helemaal beschermen. De praktisch onbreekbare polycarbonaat lenzen zijn BPA-vrij en zouden vervangen kunnen worden door glazen op sterkte als dit nodig is.
| Product breedte | 0 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 64 mm |
| Verpakking hoogte | 144 mm |
| Verpakking lengte | 64 mm |
| Verpakkingsgewicht | 75 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 3760216367850 |
| Verpakkingsinhoud | Opbergdoosje, een koordje en een handleiding |
| Pasvorm | Normaal |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Lenshoogte | 0 mm |
|---|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
| Materiaal montuur | Kunststof |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| CE UV-beschermingswaarde | 3 |
| Inclusief brillenkoker | |
| Lensbreedte | 43 mm |
| Lijn | Ours'on |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Montuurvorm | Ovaal |
| Neusbrug | 15 mm |
| Pootlengte | 0 mm |
| Type zonnebril | Modieuze zonnebril |
| UV400 label |
| Brilopties | Met spiegelglazen |
|---|---|
| Doelgroep | Baby |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur frame | Grijs, Zilverkleurig |
| Kleur lenzen | Blauw |
| Spiegelend |