| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 28 cm |
| Product lengte | 16 cm |
| Verpakking breedte | 28 cm |
| Verpakking hoogte | 40 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
| EAN | 8712645303164 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Luiertas + Verschoonmatje + Ophanglussen kinderwagen |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikant Naam | Vadobag Europe B.V. |
|---|
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |