De VESTO wandelwagen is een veelzijdige wagen gemaakt voor ouders die graag op pad gaan met hun kind. Hij is geschikt voor peuters vanaf de geboorte – de rugleuning kan plat worden gevouwen, en dankzij de mogelijkheid om de zitting achterwaarts of voorwaarts te plaatsen is hij ook perfect voor kinderen die tijdens wandelingen oogcontact met hun ouders willen houden.
De VESTO presteert goed op zowel stadspaden als op hobbelige paden buiten de stad. Met het CLICK & FOLD-systeem kan de wandelwagen snel en eenvoudig met één hand worden opgeklapt, inclusief het zitje. Dewandelwagen is ook uitgerust met het AUTO LOCK-systeem, dat voorkomt dat de wandelwagen per ongeluk wordt uitgeklapt tijdens het verplaatsen of vervoeren. De hele constructie van de VESTO is tegelijkertijd duurzaam, en de gedempte onderhoudsvrije schuimrubberen wielen zijn wendbaar en gemakkelijk te manoeuvreren.
De VESTO wandelwagen heeft een grote zonnekap, gemaakt van waterdichte stof met UPF 50+ filter. Hij heeft ook een extra uitschuifbare zonneklep. Hij zal je kind beschermen tegen regen, hete zon en koude wind. De zonnekap kan gemakkelijk worden vergroot: het stoffen gedeelte kan worden opengevouwen door deze open te ritsen. Onder de tweede rits zit gaas verborgen voor ventilatie. De wandelwagen heeft ook een verstelbare 5-puntsgordel en een aan beide kanten verwijderbare veiligheidsbeugel – dit verhoogt niet alleen de veiligheid van het kind, maar maakt het ook gemakkelijker om de peuter in de wandelwagen te zetten.
Voordelen
Veiligheid:
Comfort:
Functionaliteit:
Uitvoering
Materialen:
Wielen:
Afmetingen:
Mand: lengte 49 x breedte 40 x diepte 20 cm
| Product breedte | 62 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 11.6 kg |
| Product hoogte | 106 cm |
| Product lengte | 78 cm |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking hoogte | 25 cm |
| Verpakking lengte | 86 cm |
| Verpakkingsgewicht | 11.60 kg |
| EAN | 5902533916566 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | * |
| Verpakkingsinhoud | 3 in 1 kinderwagen. |
| Kleur | grijs |
|---|---|
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Configuratie kinderwagen | Alleen kinderwagen |
|---|---|
| Omkeerbare duwbeugel | |
| Omkeerbare zitting | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare kap | |
| Wielen extra vergrendelbaar | |
| Wielen verwijderbaar |
| 3-in-1 kinderwagen | |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Aanvullende functies | met omkeerbare zitting |
| ECE keurmerk | Niet van toepassing |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 28 cm |
| Product hoogte uitgeklapt | 106 cm |
| Product lengte ingeklapt | 81 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 78 cm |
| Geschikt om mee te sporten | |
|---|---|
| Geschikt voor duo | |
| Geschikt voor terrein | All-terrain, Off road, Stad |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Opslagruimte | |
| Past autostoeltje op | |
| Past reiswieg op | |
| Uitbreidbaar naar duo |
| Gewicht onderstel | 10 kg |
|---|---|
| Product breedte ingeklapt | 62 cm |
| Product breedte uitgeklapt | 62 cm |