WAARSCHUWING - Dit product is niet geschikt voor hardlopen of rolschaatsen.
| Product breedte | 63 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 10.1 kg |
| Product hoogte | 20 cm |
| Product lengte | 47 cm |
| Verpakking breedte | 52 cm |
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 84 cm |
| Verpakkingsgewicht | 22 kg |
| EAN | 5903771701792 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | Wandelwagen frame Onderhoudsvrije PU-wielen Autostoel Astrid Reiswieg Matras Reiswieg hoes Stoel voor kinderwagen Hoes voor beensteun Regenhoes (universeel voor de reiswieg en de wandelwagen) Muggennet (universeel voor reiswieg en wandelwagen) Dragers Reiswieg adapters Verlagingsinzet voor de kinderwagen Schouderriem om de kinderwagen te dragen |
| Kleur | antraciet |
|---|---|
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Taal handleiding | Engels, Universeel |
|---|
| Configuratie kinderwagen | Inclusief autostoeltje |
|---|---|
| Omkeerbare duwbeugel | |
| Omkeerbare zitting | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare kap | |
| Wielen extra vergrendelbaar | |
| Wielen verwijderbaar |
| 3-in-1 kinderwagen | |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Aanvullende functies | Vanaf de geboorte tot ca. 4 jaar of tot het gewicht 22 kg bereikt - Stoel verstelbaar in liggende positie - Onderhoudsvrije PU-wielen met loopvlak - Compact formaat wanneer opgevouwen - Volledige demping - Doeltreffend ventilatiesysteem - Waterdichte overkapping met UPF 50+ filter - Reiswieg montage met hoogte adapters - Reiswieg kan gebruikt worden als reiswieg - Eco-lederen bekleding - Comfortabel reiswiegmatras met katoenen hoes - Ruime boodschappenmand met een laadvermogen tot 3 kg - Extra accessoires meegeleverd: reiswiegbekleding, beenbekleding voor de kinderwagen, regenhoes (universeel voor de reiswieg en de kinderwagen), muskietennet (universeel voor de reiswieg en de kinderwagen), adapters voor de reiswieg, adapters voor de reiswieg, verkleining inzetstuk voor de kinderwagen, schouderriem |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 20 cm |
| Product hoogte uitgeklapt | 20 cm |
| Product lengte ingeklapt | 47 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 47 cm |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Geschikt om mee te sporten | |
|---|---|
| Geschikt voor duo | |
| Geschikt voor terrein | All-terrain |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Opslagruimte | |
| Past autostoeltje op | |
| Past reiswieg op | |
| Uitbreidbaar naar duo |
| Gewicht onderstel | 4.20 kg |
|---|---|
| Product breedte ingeklapt | 63 cm |
| Product breedte uitgeklapt | 63 cm |