Voorwaarts en acherwaarts – met Amber kun je de stoel zowel naar voren als naar achteren gericht monteren.
3-traps rugleuningverstelling laat toe om de positie van liggend naar zittend te veranderen
3-traps verstelling van de voetsteun verhoogt het comfort tijdens het gebruik.
Kantelbare en afneembare veiligheidsbeugel het kind kan snel en gemakkelijk in kinderwagen verplaatst worden
Dankzij deze grote dakje staan geen weersomstandigheden jin de weg. Het beschermt de baby perfect tegen wind, regen en zon en geeft hem ook meer binnenruimte. Een transparant raam met een ventilatiegaas op de cabine. Het dakje heeft een UPF 50+ filter dat UV-stralen weerkaatst, wat zorgt voor de juiste temperatuur in de cabine. Het hydrofobe materiaal zorgt voor waterbestendigheid, waardoor de baby zelfs in de regen veilig is.
Eenvoudig opvouwen tot een compact formaat en het lage gewicht van de buggy zorgen voor een snel transport.
De vergrendeling tegen spontaan vouwen en het dubbele vouwsysteem verhogen het veiligheidsniveau
Direct klaar voor gebruik! Door de mogelijkheid om de kinderwgen op te vouwen met het zitje gemonteerd, kan je direct deze buggy gebruiken nadet je hem uit de auto hebt gehaald.
5-punts gordels met comfortabele kussens – zorgen voor veiligheid tijdens het rijden en wrijven niet over de gevoelgie babyhuid.
De stof is slijtvast en rekbaar – huidvriendelijk voor de kleine reizger en gemakkelijk schoon te maken.
Frame van licht aluminium – biedt weerstand tegen beschadiging en behoudt jarenlang glans.
De kinderwagen heeft een meerdere verificaties ondergaan – zowel een aantal interne controles en tests doorstaan in een onafhankelijk certificering laboratorium - Bureau Veritas. Het product heeft volledige naleving van de Europese veiligheidsnorm EN 1888.
Wij zorgen vanaf de eerste dagen. Ons gezamenlijke avontuur houdt niet op bij de aanschaf van een kinderwagen. Dit is nog maar het begin. Al onze kinderwagens vallen onder het Lionelo Assistance-programma, ontwikkeld met de behoeften van onze klanten in gedachten. We ondersteunen het dagelijkse gebruik van onze producten via een uitgebreid en vriendelijk garantiesysteem, zodat u nooit in nood zit.
Het zorgt voor volledige veiligheid van kinderen vanaf de eerste levensdagen. Goedgekeurd en gecertificeerd door TUV - voldoet aan de hoogste veiligheidsnormen. Het heeft een inzetstuk met extra vulling, die zorgt voor de juiste positionering van het kind. Een speciale luifel biedt volledige bescherming tegen zon, regen en wind.
Zeer lichte structuur van 3,4 kg
Opvouwbaar dakje
Dri-Seat verkleinkussen
Lendenkussen
Zijdelingse besscherming
Betrouwbare 3-punts veiligheidsgordels
Afneembare, machinewasbare bekleding
Ergonomische handgreep
TUV-certificaat
Deze Amber buggy is uitgerust met ene volledige set accessoires om de wandeling op elk moment van het jaar aangenaam te maken. De set bevat:
De set bevat ene modieuze en handige tas voor oudes. Deze tas is extreem ruim en bevat alle benodigde accessoires voor een wandeling. Het is gemaakt van duurzaam en slijtvast materiaal wat zorgt voor langdurig gebruik. Het onderscheidt zich door:
WAARSCHUWING: Dit product is niet geschikt om mee hard te lopen of te skeeleren. De kinderwagen is geschikt voor kinderen van 0 tot 4 jaar en tot een maximum gewicht van 22 kg (afhankelijk van wat het eerst komt).
De reiswieg: Dit product is niet geschikt voor een kind dat zelfstandig kan zitten, kan omrollen en zichzelf op handen en knieën kan optrekken. Maximaal gewicht van het kind: tot 9 kg.
WAARSCHUWING: Gebruik deze reiswieg nooit op een onderstel.
| Product breedte | 60 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 16.5 kg |
| Product hoogte | 111 cm |
| Product lengte | 92 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 65 cm |
| Verpakking lengte | 125 cm |
| Verpakkingsgewicht | 24 kg |
| EAN | 5903771724708 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| Verpakkingsinhoud | Aluminium frame, reiswieg met matras en bekleding, buggyzitting met verstelbare rugleuning, autostoeltje Lionelo Astrid i-Size met verkleinkussens, universele adapters, boodschappenmand, luiertas, verschoningsmat, regenhoes, muskietennet, voetenzak, handleiding |
| Kleur | Beige, Sand |
|---|---|
| Type banden | Alle banden zijn luchtbanden |
| Voetensteun |
| Fabrikant Naam | BrandLine Group Sp. z o.o. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Configuratie kinderwagen | Alleen kinderwagen |
|---|---|
| Omkeerbare duwbeugel | |
| Omkeerbare zitting | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare kap | |
| Wielen extra vergrendelbaar | |
| Wielen verwijderbaar |
| 3-in-1 kinderwagen | |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Aanvullende functies | 4-in-1 combisysteem, inklapbaar met zitje, verstelbare rugleuning, verstelbare voetsteun, omkeerbare zitting, pompbare wielen op lagers, volledige vering, UPF 50+ zonnescherm, ventilatiepanelen, 360 graden draaibare voorwielen, centrale rem, verstelbare duwstang, grote boodschappenmand, lichtgewicht aluminium frame, wasbare bekleding, ADAC-gecertificeerd autostoeltje, ISOFIX compatibel, uitgebreide accessoireset |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 82 cm |
| Product hoogte uitgeklapt | 82 cm |
| Product lengte ingeklapt | 18 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 64 cm |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Geschikt om mee te sporten | |
|---|---|
| Geschikt voor duo | |
| Geschikt voor terrein | All-terrain |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Opslagruimte | |
| Past autostoeltje op | |
| Past reiswieg op | |
| Uitbreidbaar naar duo |
| Gewicht onderstel | 5 kg |
|---|---|
| Product breedte ingeklapt | 47 cm |
| Product breedte uitgeklapt | 47 cm |