In de Xpedition autostoel van Kinderkraft kan je je kleine jarenlang veilig vervoeren in de auto! Deze autostoel is namelijk te gebruiken vanaf de geboorte totdat je kleine maar liefst 12 jaar oud is (0-36 kg). In- en uitstappen wordt daarnaast wel erg makkelijk, doordat het zitje 360º kan draaien.
In de eerste fase (groep 0) plaats je de Xpedition in de achterwaartse rijrichting. De geïntegreerde base bevestig je met de isofix haken en top tether. De autostoel zelf kan in deze fase in 1 stand geplaatst worden. Wordt je kleine wat groter? Dan draai je het zitje gemakkelijk naar de voorwaartse rijrichting, wederom bevestig je de autostoel met isofix en top tether.
In groep 1/2/3 plaats je de autostoel in de voorwaartse rijrichting. In deze stand is de autostoel zelf in 3 kantelstanden te plaatsen. Zo kan je kleine lekker uitrusten tijdens een langere autorit. Het inlegkussen groeit met je kleine mee en ook de hoofdsteun is in meerdere standen verstelbaar, waardoor je lang plezier zult hebben van deze autostoel!
Je kindje zit in groep 1 vast in de 5-punts veiligheidsgordel. Zodra je kindje wat groter wordt en het inlegkussen verwijderd wordt (groep 2/3), gebruik je de 3-puntsgordel van de auto om je kleine vast te zetten. Dankzij de gordelgeleiders zal je kleine geen last hebben van deze gordel.
De Xpedition autostoel van Kinderkraft kan altijd juist en veilig bevestigd worden in de auto, dankzij de indicatoren op de isofix haken. Zijn deze groen? Dan is de stoel veilig geplaatst. Met de top tether staat de autostoel extra stevig in de auto.
Deze autostoel is daarnaast uitgerust met SPS (Side Protection System), waardoor je kleine extra beschermd is in het geval van zijwaartse botsingen. Een veilig idee!
De Xpedition autostoel is goedgekeurd volgens de ECE R44/04 norm en voldoet dus aan de Europese veiligheidseisen. Veilige reis!
Eigenschappen:
| Product breedte | 45 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 14 kg |
| Product hoogte | 69 cm |
| Product lengte | 77 cm |
| Verpakking breedte | 56 cm |
| Verpakking hoogte | 47 cm |
| Verpakking lengte | 68 cm |
| Verpakkingsgewicht | 5 kg |
| EAN | 5902533918072 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | * |
| Verpakkingsinhoud | autostoel handleiding |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Polyester |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Introductie | 2021 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 144 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Type autostoel | ECE-R44 |
| Type ECE Label | R44.04 |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 0+-1 - 2 -3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts, Achterwaarts |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |